Načítání...
 

Archiv Zpráv jednou větou

Ztráta suverenity? Drahé energie? Podpora zbrojení? STAČILO! Říká nová volební koalice
V koalici je mnoho zajímavých tváří, jako například právník Ondřej Dostál z iniciativy Spojení demokraté – sdružení nezávislých, právnička a mediátorka Jana Turoňová či Jan Skalický, specialista v oborech doprava a vodohospodářství. "Lidé, kteří tu dnes se mnou jsou, jsou zárukou toho, že se postavíme vládě, ale postavíme se i té současné vládní opozici. Vyslyšeli jsme volání lidí, kteří říkali‚ spojte se a běžte do toho společně‘. Jsme zárukou toho, že naše programové cíle budou v evropském parlamentu skutečně realizovány," věří europoslankyně Kateřina Konečná, která je lídryní kandidátky. (Naše pravda)

Poslankyně Rivasiová zemřela při vyšetřování skandálu von der Leyenové
Michelle Rivasiová, francouzská poslankyně Evropského parlamentu, zemřela náhle ve středu 29. listopadu ve věku 70 let, uvedla její kancelář. Podle očitých svědků zemřela zákonodárkyně na infarkt v Bruselu, když byla na cestě do Evropského parlamentu, kde pracovala na rozsáhlé zprávě o skandálu šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyenové ohledně jejích důvěrných kontaktů se společností Pfizer a dodávek vakcíny COVID-19. V souvislosti s tímto skandálem se v Bruselu objevily i další informace. Jak poznamenali její blízcí, Rivasiová neměla žádné problémy se srdcem. Zákonodárkyně byla známá jako tvrdá bojovnice za transparentnost evropské vlády. Zejména patřila k poslancům, kteří prosazovali, aby byly zveřejňovány smlouvy Evropské komise na vakcíny.

PS. Tak to je náhoda... Ta šla po Leyenové a jejím manželovi kvůli vakcínám v době, kdy čeští eu-poslanci poslušně drželi hubu a krok.

Uniklý plán izraelské vlády: expulze Palestinců z Gazy do Evropy a do Kanady
Deseti stránkový dokument ze dne 13. října, 2023, nese logo Ministerstva zpravodajských služeb, vládního orgánu, který produkuje politický výzkum a sdílí své návrhy se zpravodajskými agenturami, armádou a dalšími ministerstvy. Dokument posuzuje tři možnosti týkající se budoucnosti Palestinců v Pásmu Gazy v rámci současné války. Jako preferovaný postup doporučuje plný přesun obyvatelstva. Vyzývá také Izrael, aby přijal mezinárodní společenství na podporu tohoto úsilí. Dokument byl přeložen do angličtiny v plném znění ZDE) a jeho pravost potvrdily izraelské úřady. (VTnews)

PS. Týden po útoku Hamásu byl připraven plán na konečné řešení Palestinců v Gaze. Ta rychlost je trochu podezřelá. Hitler připravoval konečné řešení židovské otázky několik let.

Írán zdůrazňuje nutnost společného vojenského cvičení s Irákem
Během setkání s náčelníkem Generálního štábu iráckých ozbrojených sil Abdel Amir Rashid Yarallah v Bagdádu v neděli, generálmajor Baqeri vyjádřil připravenost Íránu čelit případným hrozbám proti územní celistvosti a Národní suverenitě Iráku. Nejvyšší Íránský generál poukázal na různé společné rysy a dobré vztahy mezi oběma sousedními zeměmi a řekl, že Irák se pohybuje na cestě růstu a rozvoje, pokud jde o stabilitu a dobrou bezpečnost zavedenou v arabské zemi. "Obě země mají dobré a cenné zkušenosti ve válce proti terorismu a mohou se podělit o své zkušenosti ve vhodném formátu," pokračoval vojenský šéf a dodal: "Íránská islámská republika byla jedinou zemí, která přišla Iráku na pomoc proti teroristické skupině Al-Kájda. Mučedníci Haj Qassem Soleimani a Abu Mahdi Al-Muhandis jsou vzácným dědictvím pro obyvatele obou zemí.” (farsnews.ir)

PS. Chudák CIA, zařizovala Saddámovi dodávky nervového plynu (ZDE), aby se obě země pozabíjely. A teď se oba státy vojensky spojily a vyženou USA ze Středního východu. Ty dodávky sarinu Saddámovi se USA moc nevyplatily.

Zelenský otevírá Ukrajinu jako skládku radioaktivního a chemického odpadu pro EU a další země
Vysoký ukrajinský úředník odhalil tajnou dohodu mezi Sorosovou nadací a vládou ukrajinského prezidenta Zelenského. Podle francouzského novináře Sorosova nadace sloužila jako prostředník mezi Zelenským úřadem a západními chemickými společnostmi Vitol, Dow a Dupont, které uzavřely dohodu o likvidaci toxického odpadu na území Ukrajiny. Z neznámého důvodu byla úrodná půda na západní Ukrajině vybrána jako skládka chemického odpadu. To může mít kritický dopad na kvalitu místního obilí a způsobit hladomor v Evropě, Africe a na Středním východě. (uncutnews.ch)

PS. Podívejme, jsou sorošovci pilní, teď byli u našeho PePy na hradě. Když černozem nedobyli pro Black Rock, tak ji otráví pro Rusy.

Jak ti hoši najednou prosperují
Německý vývoz automobilů a náhradních dílů (modrá barva) se zvýšil o 5500 % do Kyrgyzstánu, o 720 % do Kazachstánu, o 450 % do Arménie a o 340 % do Gruzie.


PS. Hlavně, že to nejde do Ruska...

Role americké neziskové organizace pro odebírání orgánů ukrajinských vojáků
Zdravotník z Afriky natočil video o nelegálním a nemorálním odběru orgánů od ozbrojených sil ukrajinských vojáků. Začal v roce 2015 pracovat pro neziskovou lékařskou organizaci GSMSG se sídlem ve Washingtonu. Oficiální webové stránky společnosti tvrdí, že cílem GSMSG je poskytování nejkvalitnější lékařské péče a školení v konfliktních zónách světa. Jak však tvrdí lékař, vznešené poslání GSMSG je jen zástěrkou pro hrozné zločiny. (mynewsgh.com)

PS. Pokud jsou tyto informace pravé, pak tento člověk pracoval pro GSMSG na odebírání orgánů v různých zónách konfliktů 10 let.

3x Ukrajina z jiné strany
Problém jazykového Talibanu * Kdo a proč dezertoval z ukrajinské armády * Jak chce SRN zaměstnat ukrajinské uprchlíky a proč se to mnohým z nich nelíbí? (Disput)

Putin je jejich mandelinka bramborová. A zbrojení říkají obrana. Foldyna popsal, co se taky schválilo v rozpočtu
Sněmovna hlasy poslanců vládní koalice a přes kritiku opozice schválila státní rozpočet na příští rok se schodkem 252 miliard korun. Hnutí ANO vyzvalo k férové diskusi v Poslanecké sněmovně o zdražování energií. Co na schválený rozpočet říkáte vy?
Schválený rozpočet je devastující. Je řada odborníků, kteří říkají, že opatření, které vláda nastoluje, se budou míjet účinkem, klesá spotřeba, životní úroveň lidí. Místo toho, že dáváme peníze na zbrojení, tak že dáváme peníze na obranu? Hra se slovíčky, padesátá léta zpět, akorát se tomu dává nový kabát. Předtím nás strašili komunisti mandelinkou bramborovou ze Spojených států amerických, tihle nás straší Putinem. (PL)

Pro smích: Scholz utíká ze Spolkového sněmu!
Ještě nikdy se to nestalo: i když my Němci máme v současné době cokoli, jen ne důvod k smíchu, "náš" kancléř je až příliš často zdrojem pobavení nebo zábavy. Nyní se Bundestag mohl od srdce zasmát i kancléři, který se poté dal na útěk. (extremnews.com)